Haşere ilaçlama

İstanbul haşere ilaçlama hizmetlerimiz ile birlikte şehrin tüm noktalarında görülen, ortaya çıktığı bölgelerde yaşam süren halkın tüm huzurunu kaçıran ve düzenlerini bozan haşere türlerine karşı mücadele etmekteyiz.

İstanbul haşere ilaçlama çalışmalarımız doğrultusunda zararlı yapıdaki türler ilaçlanmalı ve yaşanılan çevreler içerisinde sağlık koşulları artırılmalıdır. Haşere türüne tabi olan herhangi bir canlının yer aldığı ortam içerisinde sağlık unsurlarından söz edilemez.

İstanbul böcek ilaçlama çalışmalarımız doğrultusunda tüm haşere türlerine yönelik mücadele sürdürmekte, her birine en uygun olmak üzere farklı böcek ilaçları ve ilaçlama yöntemleri ile hizmetlerimizi uygulamaktayız.

İstanbul haşere ilaçlama hizmetlerimizin her durumda başarıya ulaşabilmesi, en ufak bir ayrıntının bile göz ardı edilmemesi adına daha çalışmaların daha öncesinde planladığımız ilaçlama aşamalarına göre haşere ilaçlama çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İstanbul ilaçlama çalışmalarımız doğrultusunda zararlı yapıdaki canlıları kesinlikle insanların yaşamakta oldukları çevrelerden uzaklaştırmakta, bu ortamlar içerisinde haşereleri etkisiz hale getirerek sağlık konusunda standartları artırmaktayız.

İlaçlama sürecinin başlangıcında ilk adım olarak bölge genelinde önemli türde incelemeler yapılır. Bu incelemelerde amaç mekanın yapısı hakkında önemli tüm detaylara sahip olmaktır. Bu detaylar ilaçlama sürecinin diğer aşamalarında da işe yarayacak ve hizmetin başarısını %70 olarak etkileyecektir. İlk süreç içerisinde inceleme yapılırken zararlı türler hangi alanlar içerisinde daha çok

görülüyor, barınmak adına tercih ettikleri bölgeler ve yuva yaptıkları kısımlar belirlenir. Tüm ayrıntılar çalışma notları içerisine eklendikten sonra diğer aşamaya geçilebilir.

İkinci aşama içerisinde de zararlı türlere karşı ilaçlama yapmak için ihtiyaç duyulan ilaçlama teknikleri ile birlikte kimyasal böcek ilaçları seçilir. Bölge içerisinde görülen türe karşı en etkin unsurlar tercih edilmelidir.

Üçüncü aşama içerisinde artık seçimler sona erer ve birebir türde ilaçlama çalışmaları başlar. Çevrede etkin olarak insanlara zarar vermeye devam eden tüm zararlı tür çeşitleri ortadan kaldırılana kadar bu çalışmalar devam eder. Ayrıca çevre genelinde zararlı türler için ortamı uygun hale getiren tüm unsurlar da ortadan kaldırılır.

Haşere ilaçlama hizmetinin güvenli şartlar altında sonlanabilmesi adına alan içerisinde dezenfekte çalışmaları uygulanır ve bölge tekrar insan kullanımına sunulur.