Tuzla Böcek ilaçlama

Tuzla Böcek ilaçlama

Tuzla ilçesinin İstanbul şehrinin en güney alanlarında yer aldığını söyleyebiliriz. İlçenin Marmara Denizi’yle bağlantısı bulunur. İlçe en büyük tersaneye ve Formula 1 pistine sahiptir. Bu açıdan en önemli İstanbul ilçelerinden bir tanesi Tuzla’dır.

Tuzla’da sürdürdüğümüz böcek ilaçlama çalışmalarıyla birlikte çevrede yaşanan haşere sorunlarını sıfıra indirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultular içerisinde önceliğimiz zararlı yapıdaki canlıların oluşturma potansiyelinin yüksek olduğu tüm sorunları ortaya çıkmadan önlemek ve çevre halkının sağlığını korumaktır.

Tamamen titiz ve profesyonel doğrultuda tüm detayları göz önünde bulundurarak ilaçlama çalışmalarını sürdürmeye devam ediyoruz.

Tuzla ilaçlama şirketimiz görev kadrosunda 10 ziraat mühendisi vardır. Şirketimizde çalışan mühendislerimiz hizmetlerimizi he an koordine etmekte ve garantili çalışmalar hazırlamaktadırlar.

Tuzla ilaçlama çalışmaları içerisinde ilk olarak zararlı türlerin görüldükleri alana ulaştıktan sonra çevreye göz atarız. Öncelikle ilaçlama süreci içerisinde başarıya ulaşabilmek adına çevreyi çok iyi tanımak ve mekanın tüm koşulları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Bunun dışında bölge genelinde haşere türlerinin etkinliğini saptamak da çok önemlidir. Zararlı yapıdaki türler çevrede hangi alanlarda etkin, nerelerde daha yoğunlar gibi durumlar tespit edilmelidir. Daha sonra bu türlere karşı hangi ilaç, hangi yöntemlerle uygulanacak belirlenir ve ilaçlama sürecine hazır hale gelinir. Söz konusu tüm hazırlıkların bitmesiyle birlikte Tuzla Böcek ilaçlama çalışmaları başlar. Her bir zararlı tür ortadan kaldırılınca alan genel olarak temizlenir ve hizmet başarıyla sona erer.